W czasach szybkich zmian zachodzących na rynku pracy wiele osób decyduje się na zmianę zatrudnienia a czasem nawet na przebranżowienie. Wykształcenie, które posiadamy w dalszym ciągu stanowi postument, powinniśmy pamiętać o nieustannym uzupełnianiu i aktualizacji wiedzy. Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa i Ochrony im. Marszałka Piłsudskiego (Warszawa) oferuje profesjonalne szkolenia  w różnych zawodach. Szkolenia dopasowane do potrzeb rynkowych, pozwalają podnieść kwalifikacje, zwiększając konkurencyjność na rynku pracy. Jest to świetna okazja dla osób, które chcą pogodzić edukację z podniesieniem kwalifikacji i pracą zawodową. Wybrane zajęcia dostępne są również w wersji zdalnej. Potrzebujesz więcej informacji?  Zapraszamy do kontaktu!

Kursy i Szkolenia Warszawa – Dlaczego warto?

Nauka na naszej uczelni WSBiO w Warszawie to wyjątkowa szansa na to, aby:

  • podnieść poziom wykształcenia,
  • zwiększyć kompetencje w wykonywanym zawodzie,
  • pozyskać nowe kwalifikacje branżowe,
  • uzupełnić wiedzę,
  • dostosować posiadane kompetencje do aktualnych wymagań rynku pracy.

Ukończenie warsztatów specjalistycznych, oferowanych przez naszą uczelnię, pozwala kursantom otworzyć własną działalność gospodarczą. Certyfikaty potwierdzające kwalifikacje są zgodne z polskimi regulacjami prawnymi. Oferujemy warsztaty zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm oraz instytucji. Wśród oferowanych kursów i szkoleń znajdują się wyłącznie te dające możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.

Nasza oferta kształcenia

Dzięki dydaktykom – praktykom, wyróżniającym się wieloletnim doświadczeniem branżowym, usługi szkoleniowe oferowane przez WSBiO charakteryzują się bardzo wysokim poziomem kształcenia. Nasza oferta jest atrakcyjna i posiada mnóstwo kierunków, cieszących się sporym zainteresowaniem słuchaczy. Nasze kursy organizowane są stacjonarnie, część z nich jest jednak dostępna online. Warszawa daje wiele możliwości rozwijania swoich pasji, w ofercie WSBiO znajdziesz:

– oferta ma na celu przygotowanie słuchaczy do wykonywania działań w kwestii kontroli, nadzoru i przygotowań obronnych, według rozwiązań obowiązujących w administracji publicznej.

przystąpienie do tego kursu pozwala otrzymać potrzebne przygotowanie teoretyczne i praktyczne do zawodu, jakim jest pracownik ochrony. Obejmuje ono: naukę z zakresu samoobrony, strzelectwa, technik interwencyjnych, jak również przepisów prawa o ochronie osób i mienia.

– jest to doskonalący kurs, który należy przechodzić co 5 lat. Jest rozszerzeniem dla kursu ochrony.

– zajęcia polegają na zdobyciu wiedzy związanej z ochroną masowych imprez, zgodnie z wymogami, jakie nakładają regulacje prawne.

– na tym zajęciach słuchacze poznają rodzaje zagrożenia bezpieczeństwa osobistego, metody postępowania stosowane przez przestępców, program profilaktyczny polegający na unikaniu zagrożeń, doskonalenie taktycznych zdolności.

–  zajęcia skierowane do osób wykonywujących zawód związany z zagadnieniami bezpieczeństwa danych w informatycznych systemach. Kształcenie pozwoli na objęcie stanowiska związanego z audytem i kontrolą poziomu zabezpieczeń aktywów i informacji.

– w czasie zajęć, słuchacz zyskuje potrzebne przygotowanie zarówno teoretyczne, jak i praktyczne, umożliwiające zdanie egzaminu.

– na skutek uczestnictwa w serii zajęć poznasz swoje predyspozycje i lepiej poznasz własne wnętrze.

Aktualne terminy szkoleń i kursów znajdziesz na naszej stronie internetowej, bądź kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo.

Poznaj szczegóły naszych usług edukacyjnych i skorzystaj z oferty – WSBiO w Warszawie – Zapraszamy !

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi specjalistycznymi kursami i szkoleniami w trybie stacjonarnym jak również online.

NOWOŚĆ! SZKOLENIE ZDALNIE !

SZKOLENIE DLA KANDYDATÓW NA MEDIATORÓW SĄDOWYCH – on – line 13.06.2020r.

kontakt: kursy@wsbio.waw.pl

Formularz-zgłoszeniowy- Mediator sądowy

 

 


Pobierz pliki:
Regulamin Kursów WSBiO

Formularz zgłoszeniowy 

– Formularz zgłoszeniowy na kurs online

1. Uczestnik zobowiązany jest do terminowego wnoszenia opłat za kurs/szkolenie. Opłaty można wnosić w ratach: 30% podczas zgłoszenia chęci uczestnictwa za pośrednictwem wysłania ankiety lub osobiście w siedzibie Uczelni, a następnie, nie później niż w dniu rozpoczęcia kursu/szkolenia, pozostałe 70% wartości całej kwoty.

2. Dokonanie wszystkich obowiązujących płatności jest niezbędnym warunkiem otrzymania świadectwa, certyfikatu lub zaświadczenia ukończenia szkolenia.